Rada Sołecka
Sołectwo Auguścin – 1
Rada sołecka:
- Dariusz Hadzicki
- Leszek Kukurowski
- Roman Kuś
- Natalia Nowak
- Krzysztof Walas
Sołectwo Bąkowo – 2
Rada sołecka
- Jan Kliczkowski
- Karol Kochman
- Leokadia Lamparska
- Adam Łapacz
- Kamil Pawlaczyk
- Katarzyna Sell
- Andrzej Szołdra
Sołectwo Dobrzyniewo – 3
Rada sołecka:
1. Żanetta Białakowska
2. Maria Frankowska
3. Karol Kowalski
4. Ewelina Moś
5. Maciej Sajdak
Sołectwo Dąbki – 4
Rada sołecka
1. Dorota Serwan
2. Artur Wasilewski
3. Adam Wieczorek
4. Elżbieta Wieczorek
5. Kinga Zimna
Sołectwo Falmierowo – 5
Rada sołecka:
- Jan Bąk
- Magdalena Białakowska
- Sławomir Brząkała
- Małgorzata Czesińska
- Krzysztof Dudziak
- Łukasz Goła
- Bartłomiej Nowak
Sołectwo Glesno – 6
Rada sołecka:
1. Anna Buda
2. Roman Działoszyński
3. Kinga Kowalczyk
4. Tomasz Maliszewski
5. Józef Śmiałek
Sołectwo Gromadno – 7
Rada sołecka:
1. Sławomir Barciszewski
2. Mirosław Dróbka
3. Łukasz Kowalski
4. Ryszard Kowalski
5. Wojciech Kowalski
6. Waldemar Kulpa
Sołectwo Karolewo – Wiernowo – 8
Rada sołecka
- Ewa Chęcińska
- Sławomir Gregor
- Monika Nowak
- Danuta Pikulik
- Edyta Pływaczyk
Sołectwo Konstantynowo – 9
Rada sołecka:
- Piotr Badura
- Małgorzata Kubińska
- Dawid Lewandowski
- Wiesław Lewandowski
- Adam Zbela
Sołectwo Kosztowo – 10
Rada sołecka:
- Maria Jagodzińska
- Józef Kopicki
- Marianna Mrotek
- Wojciech Mrotek
- Anna Rosa
- Krystyna Włazik
- Piotr Żłobiński
Sołectwo Kościerzyn Wielki – 11
Rada sołecka:
- Marek Badura
- Marta Bąbińska
- Magda Bury
- Dawid Grochowski
- Józef Kotarak
- Marcin Mrotek
- Marcin Pietrzak
Sołectwo Młotkówko – 12
Rada sołecka:
1. Dariusz Drapała
2. Marzena Ficer
3. Dorota Kabat
4. Ewelina Lewicz
5. Beata Michałek
Sołectwo Osiek nad Notecią – 13
Rada sołecka:
- Danuta Błażejczak
- Tomasz Bogdański
- Michał Edwarczyk
- Mariusz Kwaśniewski
- Teresa Podemska
- Anna Tomaszewska
- Robert Zgrzywa
Sołectwo Polanowo – 14
Rada sołecka:
1. Magdalena Brukwicka-Pałczak
2. Agata Lewandowska-Lasek
3. Wiesław Radtka
4. Justyna Smełsz
5. Marcin Sobieszczyk
Sołectwo Ruda – 15
Rada sołęcka:
1. Krzysztof Banach
2. Iwona Jeszka
3. Arleta Krauze
4. Michał Kuczyński
5. Lidia Troczyńska
Sołectwo Rzęszkowo – 16
Rada sołecka:
1. Justyna Bartkus
2. Mikołaj Kaliski
3. Robert Kaliski
4. Kamila Kozłowska
5. Robert Tadych
Sołectwo Wyrzysk Skarbowy – 17
Rada sołecka:
- Sabina Katafiasz
- Michał Stępak
- Milena Szymańska
- Jan Wiczyński
- Dawid Wolny
Sołectwo Żelazno – 18
Rada sołecka:
- Łukasz Borowiak
- Anna Dobrzyńska
- Arkadiusz Kwade
- Ewa Świca
- Krzysztof Tuchalski
Sołectwo Żuławka – 19
Rada sołecka:
1. Andrzej Czechowicz
2. Piotr Gwiazdowski
3. Magdalena Rommel
4. Ewa Ryczek
5. Adam Witkowski